Översätt/Translate

Kontakt

Lars Zetterholm, Fritidsgårdschef (Fritid väster)
Norrköpings fritidsgårdar
Ruddammen, Skepparegatan 8, 602 27 Norrköping
📞 011-15 28 68
lars.zetterholm@norrkoping.se

Helena Henriksson, Samordnare Camp Norrköping
Norrköpings fritidsgårdar
Ruddammen, Skepparegatan 8, 602 27 Norrköping
📞 072-574 71 08
helena.k.henriksson@norrkoping.se


Pedagoger och fritidsledare som ansvarar för våra olika camper:

MUSIK & TEKNIK:
Lovisa Wårdell
lovisa.wardell@norrkoping.se
📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter Lovisa)

TRÄNINGSCAMP:
Sandra Lidstedt
sandra.lidstedt@norrkoping.se
📞 073-020 27 50

Enes Feratovic
enes.feratovic@norrkoping.se
📞 011-15 29 70 Hageby Hus (fråga efter Enes)

SKATE:
Kristian Bäckbrant
kristian.backbrant@norrkoping.se
📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter ”Bäckis” eller Lars)

GREENCAMP:
Pia Lundin
pia.lundin@norrkoping.se
📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter Pia)

VILDMARKSCAMP:
Sandra Lidstedt
sandra.lidstedt@norrkoping.se
📞 073-020 27 50

DJ/DANSCAMP:
Belinda Tokus Pusunc
belinda.tokus@norrkoping.se
📞 011-15 29 70 Hageby Hus (fråga efter Belinda)

Christian Elmberg
christian.elmberg@norrkoping.se
📞 011-15 29 74 Frinavet (fråga efter Christian)

Pascal Behnan
pascal.yacoub@norrkoping.se
📞 072-527 94 52

LEGACY FAMILY DANSCAMP:
Pascal Behnan
pascal.yacoub@norrkoping.se
📞 072-527 94 52

STREETART:
Christian Elmberg
christian.elmberg@norrkoping.se
📞 011-15 29 74 Frinavet (fråga efter Christian)

Ellika Kyndel
ellika.kyndel@norrkoping.se
📞 070-323 82 14

TA PLATS - VÅGA TALA:
Emilia Karlsson
emilia4.karlsson@norrkoping.se
📞 072-528 56 05
 
FILMCAMP:
Måns Ahlin
mans@rundabordetfilm.se
📞 073-360 48 03