Översätt/Translate

Kontakt

Lars Zetterholm, Fritidsgårdschef (Fritid väster)
Norrköpings fritidsgårdar
Ruddammen, Skepparegatan 8, 602 27 Norrköping
📞 011-15 28 68
lars.zetterholm@norrkoping.se

Helena Henriksson, Samordnare Camp Norrköping
Norrköpings fritidsgårdar
Ruddammen, Skepparegatan 8, 602 27 Norrköping
📞 072-574 71 08
helena.k.henriksson@norrkoping.se


Pedagoger och fritidsledare som ansvarar för våra olika camper:

ELGITARR-CAMP:

Lovisa Wårdell
lovisa.wardell@norrkoping.se

Philip Lund
✉ philip.lund@norrkoping.se

📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter Lovisa eller Philip)

FEM-CAMP:

Bim Hallberg
brittmarie.hallberg@norrkoping.se
📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter Bim)

ÄVENTYRSCAMP:

Sandra Lidstedt
sandra.lidstedt@norrkoping.se
📞 073-020 27 50

Philip Lund
✉ philip.lund@norrkoping.se
📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter Philip)

URBAN MUSIC CAMP:

Belinda Tokus
✉ belinda.tokus@norrkoping.se
📞 011-15 33 33 Svärtinge fritidsgård (fråga efter Belinda)

Alexander Jassim
✉ alexander.jassim@norrkkoping.se
📞 072-252 02 39

CAMP RADIOAKTIV:

Adam Ingomar Srigley
✉ adam.srigley@norrkoping.se
📞 011-17 09 30 Borgmso fritidsgård (fråga efter Adam)

LEGACY FAMILY DANSCAMP:

Pascal Behnan
✉ pascal.yacoub@norrkoping.se
📞 072-527 94 52

CAMP 6:

Bim Hallberg
✉ brittmarie.hallberg@norrkoping.se
📞 011-15 29 80 Ektorps fritidsgård (fråga efter Bim)

STREETART:

Christian Elmberg
✉ christian.elmberg@norrkoping.se
📞 011-15 29 74 Frinavet (fråga efter Christian)

FILMCAMP:

Måns Ahlin
✉ mans@rundabordetfilm.se
📞 073-360 48 03

DJ/DANSCAMP:

Christian Elmberg
✉ christian.elmberg@norrkoping.se
📞 011-15 29 74 Frinavet (fråga efter Christian)

Pascal Behnan
✉ pascal.yacoub@norrkoping.se
📞 072-527 94 52